Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Mezunlar öğrenci kardeşlerinin yanında…
Martı ortaöğrenim – kulüp Bursu 2012-2013

Camia içi dayanışmamızın en değerli ve anlamlı parçası olan “Martı Bursları” ile, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında da öğrenci kardeşlerimize destek olmaya devam ediyoruz.  1997 yılında KALİD olarak “ortaöğrenim bursu” ile başlattığımız burs programı her sene daha fazla mezunumuzun yürekten katkısıyla daha çok kardeşimize ulaşıyor.  2008 yılından itibaren KALİD-KALEV ortak projesi haline gelerek “Martı Bursları” adını alan ve kulüp burslarını da içermeye başlayan programımız, bugüne kadar yüzlerce kardeşimizin ve onlarca okul kulübümüzün destekçisi olmuştur.  Sadece 2011-2012 öğretim yılında okulumuzdaki 64 öğrenciye burs imkanı yaratılmıştır.


Programın başladığı yıllarda burs alan kardeşlerimizin artık burs veren noktasına gelmesiyle anlamını daha da artıran bu önemli proje; köklü bir geleneğe ve kültüre sahip, birbirlerine bağlılıklarını koruyan büyük ve seçkin bir camia olmamızın doğal bir sonucudur.


Bu yıl da kardeşlerimizin ortalama giderleri göz önüne alınarak;


Aylık burs miktarı 130-TL ve ödeme süresi 15 Kasım 2012 – 15 Ağustos 2013 arası 10 ay olarak belirlenmiştir.  Karşılıksız olarak verdiğimiz ve KALİD Burs Yönetmeliği´ne uygun olarak verilecek bu burs programından yararlanmak isteyen genç Martıların;  1.  (*)Ortaöğrenim Bursu başvuru formunu

  2. (**)Kulüp Bursu  başvuru formunu

doldurarak, belirtilen belgelerle beraber KALİD-KALEV merkezine elden veya posta yoluyla iletmelerini rica ediyoruz.


 


KADIKÖY MAARİF KOLEJİ VE ANADOLU LİSESİ                                    KADIKÖY ANADOLU LİSESİ


   MEZUNLAR DERNEĞİ                                                                         EĞİTİM VAKFI


 


Adresimiz: KALİD-KALEV Bahariye Cad. Adliye Palas Apt. No:72/8 Kat 4 Bahariye-Kadıköy-İstanbul (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi karşısı)               


(*) 12 Ekim 2012 Cuma mesai bitimine kadar ulaşmayan ortaöğrenim bursu başvuruları burs programı başlangıcının gecikmemesi için kabul edilmeyecektir.


(**) Kulüp Bursu başvurularının incelemeye alınabilmesi için destek istenen projenin Kadıköy Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nce onaylanmış olması ön şartı aranacaktır. Yapılacak talebin bütçelendirilebilmesi için ihtiyaç tarihinden en az 1 ay önce tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.


KALİD ve KALEV’in “Martı Bursları” ortak projesi ile hedeflenen; öğrencilerimizin, Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine ve çağdaş Türkiye idealine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen, farklı düşünce ve inançlara saygılı, çağdaş, iyi eğitimli, gelişime açık, bilgiyi üreten ve kullanabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunacak şartları oluşturmak ve nitelikli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle de desteklenen ve tamamlanan kaliteli bir eğitim hizmetinin sunulabilmesi ile Kadıköy Anadolu Lisesindeki gençleri ve eğitim sürecine her anlamda ve her aşamada destek olabilmektir.

 

 

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi