Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Kuruluş Yıldönümümüzü muhteşem bir gece ile kutladık…
30 Kasım 2018 Cuma

Derneğimizin 31.Kuruluş Yıldönümünü 30 Kasım 2018 Cuma akşamı Moda Deniz Kulübü’nde;  mezunlarımızın, öğretmenlerimizin   katılımıyla kutladık.

Gecede, 1978 mezunlarımız mezuniyetlerinin 40. Yıllarını, 1988 mezunlarımız 30.Yıllarını  kutladılar ; yaş olarak birbirlerinden çok farklı dönemlerden  Maarifli olmanın  ortak paydasını, coşkusunu ve keyfini yaşadılar.

Karşılama kokteylinin ardından programımız KALİD Yönetim Kurulu Başkanı Cihangir Gözükızıl ’78  ve KALEV Yönetim Kurulu Başkanı Argun Eğmir ’86 nın konuşmalarıyla başladı.

 

40. Yıl Plaket Töreni öncesi 1978 mezunlarından Cemal Cingi , aradan geçen 40 yılın anlam ve önemini belirtti,   vefat eden 1978 mezunu arkadaşlarını andı.

 

1978 mezunlarımız 40.yıl plaketlerini aldılar. Geceye katılan hocalarımız Aydın Yalçın, Atagün Kılınç, Necla Çağlayan ve Zeynep Sevgener ile fotoğraf çektirdiler.

 

1978 mezunumuz Müfit Bayraktaroğlu’nun 40.Yıla özel bestelediği parçasıyla coştular, duygulandılar, okul yıllarına geri döndüler.

 

          


1988 mezunlarımız 30.Yıl sertifikalarını aldılar.Geceye katılan hocalarımız; Özen Akdik ve Nursen Denizöz ile  fotoğraf çektirdiler. 

Okulumuzun, derneğimizin, 78 mezunlarımızın ve 88 mezunlarımızın yüzlerce fotoğrafıyla hazırlanan slayt gösterisi de mezunlarımızdan büyük ilgi gördü.

Moda Deniz Kulübü orkestrası eşliğinde geç saatlere kadar eğlenen mezunlarımız, keyifli saatler geçirdiler. Hediye çekilişinin ardından KALİD’in yaşgünü pastası daha nice 31 yıllara ulaşmak dileğiyle kesildi.

Muhteşem gecemizi paylaşan mezunlarımıza, her yıl olduğu gibi kusursuz ev sahipliği için Moda Deniz Kulübü’ne, destekleri için sponsorlarımız;  Zade Vital, Leonartecasa, Miss Gaya ’ya teşekkür ederiz.

 

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette AramaKadıköy Maarif Dergisi'ni Nasıl Buldunuz?
Çok iyi
İçeriği daha zengin olmalı
İdare eder
İncelemedimKadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi