Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
MARTILAR TALAŞ’TA BULUŞTU…
3 Haziran 2023 C.tesi-Çamlık
Bu yıl da “Geleneksel Talaş Böreği” Günü’nü 3 Haziran 2023 Cumartesi günü okulumuz çamlığında gerçekleştirdik.
Pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz 1995 ve 1996 mezunlarımızın “25.Yıl Sertifika Töreni”ni Geleneksel Talaş Böreği Günü’nde yaptık.

Saat 11:00 da ´96 mezunlarımız, saat 13:00 da´95 mezunlarımız 25. Yıl Sertifika Töreni için biraraya geldi. O yılların öğretmenleri ve 1995-1996 mezunlarımızın katılımı ile yapılan sertifika töreni muhteşemdi.

Saat 14:00 da kapılar tüm mezunlarımız için açıldı. Dernek başkanımız Cihangir Gözükızıl ’78 in açılış konuşması ile başladı, okul müdürümüz de konuşma yaptı.

Bu yıl mezuniyetlerinin 60.Yılını kutlayan 1963 mezunlarımız; madalyalarını ve sertifikalarını emekli öğretmenleri sevgili Özen Akdik’ten aldılar. 60.Yıl heyecanını yaşayan 1963 mezunlarımız; çamlıkta biraraya gelip uzun uzun sohbet ettiler.

Bir diğer kutlamamız; mezuniyetlerinin 50.yılını kutlayan 1973 mezunlarımızdı. 1973 mezunlarımıza da “50.Yıl Töreni “ düzenlendi ve 50.Yıl Madalyalarını sevgili Ergun Zoga Hoca taktı..

Mezuniyet Hatırası fotoğraf köşesi Martıların en çok ilgi gösterdiği bölümlerdendi. Herkes fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Çamlık'taki oturma gruplarında martıların, ailelerinin ve öğretmenlerimizin sohbet edip, keyifli vakit geçirmesi için hazırlandı.

Talaş Böreği Gününde "Kristal Martı Ödülleri" de sahiplerini buldu. 21. Kristal Martı ödüllerini son yıllarda kendi alanlarında belli başarılara imza atan Prof. Dr. Turgut Gür ‘62, Prof.Dr. Harika Ribar Alpay ’75, Prof.Dr. Alper Sönmez ’85, Rıza Birkan ’89, Caner Özdurak ’02, Metin Polat’03 altı mezunumuz aldı.

Okullarını ve eski öğretmenlerini uzun bir aradan sonra yeniden görme fırsatı bulan Martılar saat 18:00'a dek bu özel günün tadını çıkardı.

Geleneksel Talaş Günü'ne katılan öğretmenlerimize, mezunlarımıza, mezunlarımızın ailelerine ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz…

Camiamızın bu birliktelik ve beraberlik ruhunun devam etmesini ve nice Talaş’larda bir araya gelmesini dileriz.
<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi