Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
76 mezunumuz Akın Özkan yeni yerini açtı.
Kazan Brasserie açıldı.

 

BAĞDAT CADDESİ'NDEKİ KAZAN BRASSERİE FARKLI LEZZETLERİ İLE SİZİ BEKLİYOR...

 

'76 mezunumuz Akın Özkan'ın (6 Fen C -915)açtığı mekanla ilgili basın duyurusunu aşağıda okuyabilirsiniz...

 

 "Kadıköy yakasının kalbi Bağdat Caddesi, Erenköy' deki Kazan Brasserie iki katlı 110 kişilik otopark hizmeti olan görülmeye değer bir mekan.

Kazan Brasserie' ye girdiğinizde hafif müzikle karşılanacak, sımsıcak, sakin, huzurlu, tertemiz ve nezih bir ortam bulacaksınız. Adından da anlaşılacağı gibi Kazan Brasserie Türk damak lezzetini, Avrupai sunumla birleştiren çok amaçlı bir sentez.

Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerinden oluşan menüsü gün boyu kendi içinde de değişiklerle sunuluyor. Öğlen menüsü, bar menüsü, akşam menüsü veya beş çayı menüsü gibi. Bu menüleri her saat bulabilmek de mümkün. Hem de seçiminde zorlanacağınız bir çeşitlilikle.

Kazan Brasserie, ayrıca öğlen ve akşam iş yemekleriniz için tercih de edebileceğiniz bir mekan.

Soğuk ve sıcak meze tabaklarında sayısız seçme şansınız var. Menüden Çentik Kebabı' da seçebilirsiniz, Mürdüm Soslu Bonfile de... ya da Moğol Şiş veya İtalyan Pasta çeşitlerinden Peynirli Tortellini, tavuk ve sebzeli fettuciniyi... Zengin tavuk menüsünün yanısıra vejetaryanlar, balık sevenler ve yemek seçen çocuklarınız için bile seçenekleriniz var. Salatalarımızda iddalarımızın sınırı yok diyebiliriz.

Kısaca çok değişik damak zevk ve lezzetleri ile müşterilerine en iyisini ve en kalitelisini sunmakta son derece iddialı olan Kazan Brasserie' de size ikram edilen istekleriniz uluslararası standartlarda ve de doyurucu.

Bütün bu zevkli ve kaliteli hizmetin karşılığı ise emsalleri ile kıyaslandığında şaşırtıcı. Kazan Brasserie sizi her yönüyle şaşırtmak için ziyaretinizi bekliyor.

Beğenirseniz, teşekkürlerimizi de kabul edin."

Adres:

Bağdat Caddesi Rıfatbey Sokak No:4 Erenköy Tel: 0 216 368 07 33 Pbx

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi