Kadıköy Maarif Koleji ve
Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

BİLETLER TÜKENMİŞTİR! Martılar 2017-18 tiyatro sezonunu muhteşem bir oyunla açıyor!

Mekan: Baba Sahne

Tarih: Çarşamba , 15 Kasım 2017

Saat: 20:30:46

BİLETLER TÜKENMİŞTİR! GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ :) 

Tiyatroadam’ın eğlenceli, coşkulu tarzı ve yüksek performansıyla soluk soluğa bir Brecht masalı…

2017-18 tiyatro sezonunu bir Brecht klasiği olan "Kafkas Tebeşir Dairesi" ile açıyoruz. 

Geçtiğimiz sezonlarda son derece başarılı işlere imza atan Tiyatro Adam bu sezon "Kafkas Tebeşir Dairesi" ile seyirci karşısına çıkıyor. Bu oyunu yine yepyeni bir sahne olan Baba Sahne'de izleyeceğiz. 

Kafkas Tebeşir Dairesi, Can Yücel’in kendine has, eşsiz türkçesi, Ümit Aydoğdu’nun dinamik, modern rejisiyle, seyirciyi temposu hiç düşmeyen, heyecanlı bir maceraya sürüklüyor.

Kafkas Tebeşir Dairesi, Alman tiyatro yazarı ve epik tiyatronun kurucusu Bertolt Brecht’in 1944 yılında kaleme aldığı, iyilik, dürüstlük, özveri, adalet gibi evrensel insanlık değerlerini, emek – mülkiyet ilişkisini sorgulayan/sorgulatan çarpıcı bir başyapıt.

Oyunu, yazar, şair, çevirmen Can Yücel, samimi, sıcak üslubuyla, sözünü sakınmadan türkçeye kazandırmış; kendi deyimiyle “Türkçe Söylemiş”.

Tiyatroadam da bol ödüllü oyunları “Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı”nın yönetmeni Ümit Aydoğdu’nun yalın, oyunsu rejisiyle, baş döndürücü bir tempo, coşku ve eğlenceyle seyirciye sunuyor.

İzleyenleri soluk soluğa bir kovalamacanın, heyecanlı bir serüvenin içine çekiyor.

Yazan: Bertolt Brecht

Türkçe Söyleyen: Can Yücel

Yöneten: Ümit Aydoğdu

Hareket Düzeni: Gizem Erdem

Işık Tasarım: Yakup Çartık

Müzik Düzenleme: Tevfik Kulak

Oynayanlar: Baransel Gürsoy, Deniz Özmen, Ediz Akşehir, Esra Şengülalp, Gökhan Azlağ, Pelin Bölükbaş, Rana Büyükyılmaz, Serdar Akülker

 

Biletler kişi başı 40 TL'dir. EFT/Havale işlemini tercih edenlerin sistemden bilet ayırttıktan sonra ödeme dekontunu bilgi@kalid.org adresine iletmesi gerekmektedir. Rezervasyonun yapıldığı gün EFT/havale işlemi gerçekleşmeyen rezervasyonlar otomatik olarak iptal olacaktır. 

Bilet almak için lütfen linke tıklayınız  (biletler tükendiğinden, link pasif hale getirilmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz) 

Alıcı hesap adı: KALİD

Garanti Bankası  (Kadıköy Şubesi) 
Şube Kodu : 088 Hesap No : 6294562
IBAN : TR62 0006 2000 0880 0006 2945 62