Kadıköy Maarif Koleji ve
Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

KALİD Kuruluş Yıldönümü Yemeği Moda Deniz Kulübünde Gerçekleşti

Derneğimizin 29. kuruluş yıldönümünü 16 Aralık 2016 Cuma akşamı Moda Deniz Kulübü’nde;  mezunlarımızın, öğretmenlerimizin katılımıyla kutladık. Gecede, 1976 mezunlarımız mezuniyetlerinin 40. yıllarını kutladılar ; yaş olarak birbirlerinden çok farklı dönemlerden  Maarifli olmanın  ortak paydasını, coşkusunu ve keyfini yaşadılar. Karşılama kokteylinin ardından programımız KALİD Yönetim Kurulu Başkanı H.Fehmi Hasanoğlu ’76  ve KALEV Yönetim Kurulu Başkanı Argun Eğmir ’86 nın konuşmalarıyla başladı.

40. Yıl Plaket Töreni öncesi 1976 mezunlarından Metin Yılmaz, aradan geçen 40 yılın anlam ve önemini belirtti, vefat eden 1976 mezunu arkadaşlarını andı. 1976 mezunlarımız 40.yıl plaketlerini Süleyman Özyiğit ve Atagün Kılınç   hocalarından aldılar.   
Okulumuzun, derneğimizin ve 76 mezunlarımızın  yüzlerce fotoğrafıyla hazırlanan slayt gösterisi de mezunlarımızdan büyük ilgi gördü.
 Moda Deniz Kulübü orkestrası eşliğinde eğlenen mezunlarımız, keyifli saatler geçirdiler. Hediye çekilişinin  ardından KALİD’in yaşgünü pastası daha nice 29 yıllara  ulaşmak dileğiyle kesildi.
Muhteşem gecemizi paylaşan mezunlarımıza, her yıl olduğu gibi kusursuz ev sahipliği için Moda Deniz Kulübü’ne, destekleri için sponsorlarımız;  Kaya Triko, Nefis Demet, Tahtasaray Restaurant, Zade Vital, Miss Gaya ve Kayalar Kimya ’ya  teşekkür ederiz.