MARTILAR TALAŞ’TA BULUŞTU…

YENİ KAMPÜSÜMÜZDE İLK TALAŞ…

“Geleneksel Talaş  Günü müzü 1 Haziran 2024 Cumartesi günü okulumuzun yeni kampüsünde gerçekleştirdik.
Saat 12:00 da ´99 mezunlarımız 25. Yıl Sertifika Töreni için biraraya geldi. O yılların öğretmenleri ve 1999 mezunlarımızın katılımı ile yapılan sertifika töreni muhteşemdi.

Saat 14:00 da kapılar tüm mezunlarımız için sokak bandosu eşliğinde açıldı. Mezunlarımız yeni kampüsümüzü görmenin  heyecanı ile okula girdİ. Dernek başkanımız Cihangir Gözükızıl ’78 in açılış konuşması ile başladı.

"Kristal Martı Ödül Töreni ile devam eden programımızda; 5 Martımız Kristal Martı Ödülüne layık görüldü.  Prof. Dr. Cengiz Çeliker ‘75, Füsun Eczacıbaşı ’78,  Prof.Dr. Bahar Eren Kuru ’81, Görkem Köseoğlu ’93 ve Dr. Olcay Aksoy ’95 ödülünü  aldı. Mezunlarımızı tebrik ediyoruz.

Bu yıl mezuniyetlerinin 60.yılını kutlayan 1964 mezunlarımız; 60.yıl  madalyalarını ve sertifikalarını  aldılar.

60.yıl heyecanını yaşayan 1964 mezunlarımız;  biraraya gelip uzun uzun sohbet ettiler.

Bir diğer kutlamamız; mezuniyetlerinin 50.yılını kutlayan 1974 mezunlarımızdı. 1974 mezunlarımıza da “50.Yıl Töreni “ düzenlendi ve 50.yıl madalyalarını dernek başkanımız taktı..

Sevgili Alper Alakut ‘77  nin “Latin Dansları” ile mezunlarımız eğlenceli dakikalar geçirdi.

Bu yıl ilk kez Talaş Günü’nde, mezunlarımız hocalarıyla derse girdiJ  Nursen Denizöz,
Selda Tanju, Nuran Gökerküçük, Şule Kaymakçalan, Keysudar Sever hocalarımızla derse giren mezunlar uzun yıllar sonra okul yıllarını tekrar yaşadılar.

Süper Bilim Dedektiflerinin çocuklar için hazırladığı ilginç oyunlar da çocukların keyifli vakit geçirmesini sağladı.

Mezuniyet Hatırası fotoğraf köşesi Martıların en çok ilgi gösterdiği bölümlerdendi. Herkes fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Oturma gruplarında martılar, ailelerinin ve öğretmenlerimizin sohbet edip, keyifli vakit geçirmesi için hazırlandı.

Okullarını ve eski öğretmenlerini uzun bir aradan sonra yeniden görme fırsatı bulan Martılar saat 18:00'a dek bu özel günün tadını çıkardı.

Geleneksel Talaş Günü'ne katılan öğretmenlerimize, mezunlarımıza, mezunlarımızın ailelerine ve sponsorlarımız Toyzz Shop, KALT, TAV Havalimanları, Türk Nippon Sigorta, Şen Piliç, Webrazzi, Caddem Eğitim, Marmara Eğitim Kurumları, Albertos Salsa, TRN Ambulans, Tahinly, Tahtasary Restaurant, Taft Coffee, Haber Ltd.Şti., Oolai Tea,  Harmonist Kafe, Data Expert, Karaca Bakery, Victors Chocolate, Mac & Orijins& Ja Malone, Bahar Kayıhan ’78, Osman Dürüst ’78 , Abdullah Tecdelioğlu ’81, Levent İhsan Kömür ’88 ve Selda Uyanık ’04 e  teşekkür ediyoruz…

Camiamızın bu birliktelik ve beraberlik ruhunun devam etmesini ve nice Talaş’larda bir araya gelmesini dileriz.